تبلیغات
رستاخیز بازی ها - پشت پرده کارتون تام وجری
تاریخ : سه شنبه 15 فروردین 1391 | 06:28 بعد از ظهر | نویسنده : یگان سابری اباعبدالله

گر بخواهیم كارتون‌های مختلف را در لیستی جای دهیم به احتمال زیاد كارتون تام و جری را جزو محبوب‌ترین كارتون‌ها قرار می‌‌دهیم. این كارتون دارای دو كاراكتر می‌‌باشد كه همیشه به دنبال هم هستند و در قالب طنز و برگرفته از حركات كودكانه برای هم تله می‌‌گذارند تا یكی از بین برود اما هر دوی این شخصیت‌ها همیشه سالمند و علی‌رغم بلاهایی كه به سرشان می‌‌آید باز هم دست از دشمنی با یكدیگر برنمی‌دارند. 


ولین پروژه مظلوم نمایی:

[تصویر: A0780160.jpg]


انتشار اسناد جدید از همكاری وسیع صهیونیست‌ها با هیتلر
خبرگزاری فارس: بر اساس اسناد جدید، صهیونیست‌های ساكن در آلمان،‌ هیتلر را به قدرت رساندند تا با كمك آن طرح بزرگ خود در ایجاد سرزمین اسرائیل را عملی سازند.

به گزارش فارس،‌ بر اساس اسنادی كه توسط سایت اطلاع‌رسانی "كامن دریمز " منتشر شده است، صهیونیست‌ها با نازی‌ها همكاری داشته‌اند اما تامین مالی صهیونیست‌ها توسط نازی‌ها كاملا مشخص نیست. 
"كریستوفر سیمپسون " در كتاب خود با نام "ضربه عقب‌نشینی " [Blowback]گفته است كه به اسناد ضبط شده‌ای از سازمان پلیس مخفی آلمان (گشتاپو) در زمان حكومت نازی‌ها دست یافته است كه نشان دهنده توافقی مخفیانه میان پلیس مخفی آلمان و "هاگانا " [سازمان شبه‌نظامی یهودی بین سال‌های 1920 تا 1948 است كه بعدها و با اشغال فلسطین توسط صهیونیست‌ها هسته مركزی ارتش این رژیم را تشكیل داد]. بر اساس اسناد، پلیس مخفی آلمان دست‌كم تامین مالی یكی از فرماندهان هاگانا را برعهده داشته است. 
این اسناد فاش می‌كند كه تحت مقرراتی، به هاگانا این اجازه داده شده بود كه اردوگاه‌های آموزشی برای جوانان یهودی در داخل آلمان ایجاد كنند. این جوانان و همچنین دیگر یهودیانی كه توسط نازی‌ها از آلمان اخراج شده بودند، تشویق می‌شدند كه به فلسطین مهاجرت كنند. 
سایت كامن دریمز در ادامه مطلب خود نوشت كه یهودیان اروپا مورد خیانت رهبران صهیونیست خود قرار گرفتند. صهیونیست‌ها در هولوكاست همكاری داشتند تا از موضوع سرزمینی برای یهودیان حمایت كنند. 
بر اساس گزارش سایت كامن دریمز،‌حتی اگر هیتلری وجود نداشت، صهیونیست‌ها كسی همانند وی ایجاد می‌كردند و چه بسا نیز این كار را انجام داده‌اند. 
در سال 1927، از جمعیت 550 هزار نفری یهودیان آلمان، تقریبا 15 هزار نفر خود را صهیونیست‌ می‌دانستند كه این تعداد تقریبا 2 درصد جمعیت كل یهودیان آلمان بوده است. 
یك تاریخ دان یهودی طی نوشته‌ای اعلام كرده است كه بخش عمده‌ای از یهودیان آلمان قاطعانه با صهیونیست‌ها به عنوان دشمنی از درون،‌ مخالف بودند. در هیچ جایی از جهان همچون آلمان مخالفت یهودیان با صهیونیسم گسترده‌تر، اصولی و خشم آلود نبوده است. 
در راستای اداره مهاجرت یهودیان به فلسطین،‌ آلمان‌ها فقط باید خود را با ایدئولوژی ملی‌گرایانه‌ نژادپرستانه‌ای نظیر صهیونیستم مجهز می‌كردند. در واقع "جولیوس استریچر " [یكی از اعضای برجسته نازی‌ها] و دیگر نازی‌ها پذیرفته بودند كه ایدئولوژی "نژاد برتر " آنها در یهودیت نمود یافته است. 
با استفاده از صهیونیسم و نازیسم، قابلیت ایجاد ارتشی محرمانه، سرویس‌های مخفی و زرادخانه هسته‌ای در اسرائیل به وجود آمده است. آنها همچنین هیكل سلیمان را در بیت‌المقدس بازسازی خواهند كرد. 
ادعای هولوكاست، پایانی بر بحث‌های شدید یهودیان درباره اسرائیل بود. با دستاویز قرار دادن آن، این تفكر ایجاد شده بود كه یهودیان نمی‌توانند در هیچ جایی به جز سرزمین‌شان، سرزمین اسرائیل، ایمن باشند. بر اساس این دیدگاه،‌یهودیان باید یا در سرزمین ملی یهودیان در فلسطین زندگی كنند یا از آن با تمام قدرت حمایت كنند چون این گزینه برای فرار آنها در شرایط اضطراری است. 
به عبارت دیگر، یهودیان توسط نازی‌‌های صهیونیست، احمق شده و تحت فشارهای روحی و روانی شدیدی قرار گرفتند. 
سایت كامن دریمز در ادامه مطلب خود و بر اساس مستنداتی كه ارائه كرد نوشت كه رنج‌های گذشته یهود، ‌درس‌هایی برای امروز دارد. رهبران آنها توسط فراماسون‌ها ربوده شده (صهیونیسم یك قانون فراماسونی است) و در راستای برنامه‌ای بزرگ قربانی شدند. 
هولوكاست هشداری برای همه ما به شمار می‌آید كه تا زمانی كه رهبران دروغین و ادعای دروغین را قبول داشته باشیم، در بردگی باقی خواهیم ماند. 

پروژه دوم تغییر کلیشه:
در مرحله اول نیاز به این مظلومیت و جار زدن در دنیا وجود داشت تا از احساس عاطفه کشور ها استفاده سوء کرده،در واقع در تاریخ تاریک این قوم واقعا بر می خوریم به حوادثی که به این افراد ستم شده!!! به اب انداختن چندین هزار یهودی در جریان انقلاب بولشویکی روسیه اما عامل اصلی چنان چه که اشاره شد رفتار خود این قوم بوده،به هرحال این قدم اول با موفقیت انجام گرفت و گام دوم برداشته شد،گفته شد که در حال حاضر رسانه های امریکایی در سیطره یهود هست و نام صنعت فیلم سازی امریکا هالیوود(چوب مقدس)کنایه از عصای حضرت موسی است،با در اختیار گرفتن رسانه های امریکا چنان چه که در پروتکل ها هم برنامه ریزی شده بود قدرت و زمینه خوبی برای تغییر کلیشه موش کثیف اروپا محیا شد،در این میان کمپانی گلدن مایر که بعد ها شرکت مترو نیز به ان پیوست کار انیمیشنی کارتونی را کلید زد؛ تام و جری
تام و جری:

پوستر مجموعه تام و جری که در اوایل سال ۱۹۵۰، استفاده می‌شد.
تهیه‌کننده ویلیام هانا
ژوزف باربارا
مدت زمان حدود ۵ تا ۸ دقیقه (هر قسمت)
کشور آمریکا
زبان انگلیسی

تام و جِری، کارتون تلویزیونی و برنده جایزه اسکار آمریکایی. اولین قسمت‌های این پویانمایی بین سالهای ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۷ میلادی توسط مترو گلدوین مایر در هالیوود تولید شد و خالق آنها ویلیام هانا و ژوزف باربارا بودند، که آن را نویسندگی و کارگردانی می‌کردند.
این کارتون تلویزیونی در مورد موشی به نام جری (Jerry) و گربه‌ای به نام تام (Tom) بود ، که از قسمت‌های کوتاه ساخته می‌شد.
بعد از این در تمامی فیلم ها و کارتون ها و...موش موجودی دوست داشتنی و مهربان است،البته نکته ای که باید در این باره به آن توجه نمود شخصیت جری موش داستان است که با وجود ریز نقشی یک سر و گردن از گربه بالاتر است و این گربه است که بیشتر حادثه می بیند،و شاید بتوان چنین تفیسر کرد که موش (نماد قوم یهود)با وجود کوچکی همیشه از گربه ها(دیگر کشورها)یک سر وگردن بالاتراست.
این هم تصاویری از قسمت سریع و خشن که کاملا بر گفته ها صحه می گذارد.

متاسفانه نمادهای واضح تری رو میبینید که مربوط به کارتون سریع و خشن کارتون تام و جری که بارها در تلویزیون ایران برای کودکان ما از تلویزیون پخش شده استدر عکس بالا که کلاه موجود بر سر این دو کاراکتر را میبینید که هرم و چشم جهان بین روی آن قرار دارد

در عکس دوم هم که به دلیل داشتن تصاویر مستهجن از فیلم حذف شده…اما شما در دست کاراکتر که در این انیمیشن نقش یک رهبر را دارد که هالیوود را اداره میکند و فرمان اجرای برنامه های تلویزیونی را میدهد…در دست وی عصایی را میبینید که باز هم نماد هرم و چشم جهان بین بر روی آن قرار دارد.

طبقه بندی: کارتون، 
برچسب ها: کارتون،  

  • شهر قشنگ
  • گوف
  • ضایعات