تبلیغات
رستاخیز بازی ها - نمادهای ماسونی در کارتون "باب اسفنجی "
تاریخ : سه شنبه 15 فروردین 1391 | 06:18 بعد از ظهر | نویسنده : یگان سابری اباعبدالله
کارتون باب اسفنجی (Sponge Bob) کارتون زیبا و دلنشینی که از شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در خلال برنامه های عمو پورنگ پخش میشد… این کارتون که در سراسر دنیا برای خودش اسم و رسمی بپا کرده به خوبی از نماد ها استفاده کرده بدون این کسی متوجه شود…اما یادتان باشد در رسانه ها هر فیلم یا کارتون یا هر چیزی که به مخاطب زیادی برسد (در جهان) بدون شک تحت کنترل فراماسون ها است…کارتون باب اسفنجی هم از این قاعده مستثنی نیست و دستگاه فراماسونری برای این کارتون هم از جهت نمادگرایی کم نگذاشته است.


تعدادی از عکس ها از مشاهدات بنده و تعدادی از عکس ها از ارسالی های دوستان است…با هم به نمادهای موجود در این کارتون میپردازیم…

نماد هرم و چشم جهان بین ،پشت سر دو کاراکتر درون قفسه مشاهده می کنید…

نماد چشم جهان بین بر روی کلاه کاراکتر (چاق) و در عکس پایین بر روی کلاه ها دقت کنید…

در عکس اولی و دومی نماد چشم بر روی در وجود دارد و زمین زیر پای آنها به صورت شطرنجی است. در ضمن در عکس دومی بر روی بالای پرده ها نماد تک چشم مکرر تکرار شده…

نماد هرم که میبینید تکه ای از سرش جدا شده است


باز هم می بینید موجودی تک چشم در این نوع کارتون ها قرار دارد…


* لازم به ذکر است روز به روز بر تعداد مقالات و مستنداتی بسیار از سوی سایت ها و وبلاگ های صهیونیسم پژوه و فعال در عرصه نقد فراماسونری افزوده می شود ولی گویا همچنان خواب همه ما را فرا گرفته است.

به جا و به مورد است تا در مسیر مبارزه با این حرکت خزنده ماسونی ،اقدام جهادی و همه جانبه ای از سوی تمامی عزیزان فعال در فضای سایبر در جهت اطلاع رسانی گسترده در این باره و فعالیت ها و نمادهای آن و... صورت پذیرد.
طبقه بندی: کارتون، 
برچسب ها: کارتون،  

  • شهر قشنگ
  • گوف
  • ضایعات